AKTUALNOŚCI

Święto ;)

Przypominamy, że jesteśmy z wami od poniedziałku do piątku od 9:00 – 22:00  oraz w sobotę od 9:00 – 18:00 

Kurs Trenera Personalnego

Wszystkie chętne osoby zapraszamy na kurs TRENERA PERSONALNEGO, który poprowadzi nasz Mistrzunio Przemysław Wołoszyn Kurs rusza już w tą sobotę 19 maja 2018r. Dodatkowo na hasło – Przemo74 dostaniecie 120 zł zniżki :)!! Zapraszamy do zapisywania ! 😉

Mistrz Polski Juniorów

Mamy to …mamy to ! Duma naszej siłowni !! 12 maja 2018r., odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji NAC w Katowicach. Nasz trener Przemysław Wołoszyn pokazał klasę kasując wszystkich zawodników. 1 miejsce !! Mistrz Polski Juniorów! Walczył..walczył aż wywalczył ! Mega forma !Mega klasa ! Mega motywacja i poświęcenie! Artykuł Serdecznie gratuluuujemy! Trzymamy kciuki za kolejne starty !Niech moc.

Mistrzostwa Polski – Bydgoszcz

W ostatni weekend odbyły się Mistrzostwa Polski w Bydgoszczy. Wzięli w nich udział nasz trener Przemysław Wołoszyn oraz Marcin Perkowski. Chłopaki pokazali klasę. Pokazali świetną formę. Nie zawsze ma się I miejsce. Sport to ciągła rywalizacja..Ale im większa rywalizacja tym większa motywacja  Nie zawsze zgadzamy się z wyborami sędziów ale na tym polega ta zabawa. Ważne by.

,,Podążaj śladem różowego flaminga”

Nasza siłownia bierze udział w akcji zorganizowanej przez Vanitystyle – ,,Podążaj śladem różowego flaminga” Akcja ta wskazuje atrakcyjne miejsca do korzystania na lato.. Zapraszamy wszystkich posiadaczy kart FitProfit do korzystania z siłowni, zajęć boksu oraz zajęć fitness.

Wesołych Świąt Wielkanocnych :)

Informujemy, że ze względu na święta siłownia jest nieczynna w sobotę (31.03.18) oraz poniedziałek (02.04.18). Zapraszamy wszystkich już od wtorku na zajęcia oraz treningi Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych oraz radosnych Świąt Wielkanocnych    

  1. Strony
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5