AKTUALNOŚCI

Krakowski mistrz!

W ostatni weekend w Krakowie odbyły się Debiuty kulturystyczne –  EXPO KRAKÓW.Udział w nich brał nasz kolega, mistrz sam w sobie Marcin!! Dzięki swojej determinacji, zawzięciu oraz silnej woli pokazał klasę. Marcin codziennie wykonywał odpowiedni plan treningowy, nawadniał organizm oraz trzymał zróżnicowaną dietę, bogatą w odpowiednie wartości odżywcze. Zawsze mógł liczyć na pomoci wsparcie naszego Trenera.

NAJTAŃSZE TRENINGI PERSONALNE !

UWAGA  ! Przyjdz z bratem… siostrą… dziewczyną…. chłopakiem !Wykupcie pakiet treningów z naszym trenerem Przemkiem: 12h treningów personalnych + rozpisana dieta = 450zł (osoba) Zawalcz o siebie i o swoje ciało. ! Zacznij od dziś 😉Dieta + trening = sukces ! Nigdzie w mieście nie znajdziecie lepszej promocji ! 😉* warunkiem promocji jest uczęszczanie na.

Zrób formę ! :)

Zrzuć zimową nadwyżkę i wypracuj ciało.Zrób FORMĘ NA LATO. Regularne ćwiczenia plus odpowiednio skomponowana dieta to klucz do wyrobienia sobie odpowiedniej kondycji i świetnej sylwetki. Zacznij od cardio. Rób na sprzęcie:*partie małe – łydki, brzuch, przedramie*partie duże – uda, plecy, klatkę, *partie małe wspomagające – biceps, triceps,barki. Zacznij od razu. Początki są trudne ale każdy kiedyś.

ZUMBA :)

Zumba – nowy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów!!. Jeśli lubisz taniec, muzykę.. a do tego masz masz chęci i motywację do ćwiczeń, te zajęcia są dla CIEBIE !Zumba jest to połączenie tańca z elementami areobiku. Podczas godziny zajęć możesz spalić do 800kcal. Szybko zrzucisz zbędne kilogramy, wymodelujesz swoją sylwetkę 😉 Poprawisz swoją wydolność i przy okazji będziesz się świetnie.

Super Linia ;)

W naszym grafiku pojawiło się wiele zmian ! Zapraszamy na nowe zajęcia fitness: w każdy wtorek o 18:00 Super Linia Super Linia to ćwiczenia dla każdej osoby, bez względu na wiek. Są to zajęcia prowadzone przy muzyce z użyciem takich sprzętów jak stepy oraz piłki gimnastyczne 😉 Poprawiają koordynację ruchową Spalają tkankę tłuszczową  Modelują ciało Działają.

Trening personalny? Czemu nie !

CO TO JEST TRENING PERSONALNY? – Trening prowadzony pod opieką instruktora, dostosowany indywidualnie do wieku, kondycji oraz możliwości osoby ćwiczącej. Jest to najefektywniejsza forma ćwiczeń fizycznych. Każdy trening skład się odpowiednio z: rozgrzewki indywidualnie dostosowanego zestawu ćwiczeń stretchingu czyli ćwiczeń rozciągających Zmień swoje ciało na efektowne ćwiczenia pod okiem specjalisty. Zobacz jak szybko zmieni się.

  1. Strony
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4