AKTUALNOŚCI

Spotkania z Dietetykiem „MÓJ DIETETYK”

Uwaga! Nasz siłownia nawiązała współpracę zhttps://www.facebook.com/M%C3%B3j-Dietetyk-Kielce-6855218…/… Pani Elżbieta Bujak , dietetyk będzie Nas odwiedzać 2 razy w miesiącu. W te dni, będzie można bezpłatnie skorzystać z jej porad dotyczących odżywiania. Będzie również można dowiedzieć się poprzez profesjonalny pomiar ile procent tłuszczu, wody, mięśni jest w Naszym organizmie. W grudniu spotkania odbędą się : 2 grudnia.

DARMOWE ZAJĘCIA!!!

Zapraszamy wszystkich na darmowe zajęcia pt. „TURBO SPALANIE” które prowadzi Justyna Zakrzewska. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 18:30 oraz w piątki o godz. 17:30. Przez cały LISTOPAD zajęcia są bezpłatne ! ZAPRASZAMY !!!

Przemek Wołoszyn – Finalista Mistrzostw Polski Juniorów

W ostatni weekend 10-11.10.2015r odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w kulturystyce, gdzie brał  udział Nasz Trener Personalny Przemysław Wołoszyn. W kategorii Przemka startowało 25 zawodników m.in. Mistrzowie Polski i Europy, Przemo dostał się do finału i zajął 5 miejsce.  Nie zapominajmy, że to był jego debiut i zajął bardzo dobre miejsce. Liczymy, że za.

Zajęcia Indywidualne z Finalistką MP Fitness Jadwigą Olejnik

Już wkrótce w Naszym klubie, będzie można skorzystać z zajęć personalnych prowadzonych przez Jadwigę Olejnik, finalistkę Debiutów 2014, Mistrzostw Śląska 2014 a także Mistrzostw Polski 2015. Pierwsze 3 osoby, które się do Nas zgłoszą, otrzymają darmowy trening personalny z Jadwigą, a także porady dietetyczne. Wszystkie chętne osoby chcące trenować pod okiem Naszej doświadczonej trenerki zapraszamy.

KUPONY RABATOWE !!!

Uwaga !!! W swoich skrzynkach pocztowych możecie znaleźć kupony rabatowe na Naszą siłownię Kupony obowiązują nowe osoby, które jeszcze nie uczęszczały do Naszego klubu. Jedna osoba może wykorzystać jeden kupon. ZAPRASZAMY !!!

Seminarium z Andrzejem Rakiem

Zapraszamy wszystkich chętnych 23 maja o godz 10.00 na Seminarium z Andrzejem Rakiem. Dowiecie się jak budować suchą masę mięśniową, jak powinny wyglądać przygotowania do zawodów sportowych, jak wygląda dieta i treningi zawodnika a także będą warsztaty pozowania dla Panów i Pań. Koszt 250 zł 

  1. Strony
  2. 1
  3. 2