AKTUALNOŚCI

FAT BURNING

FAT BURNING: Na czym polega ?   FAT BURNING oznacza spalanie tkanki tłuszczowej. Są to grupowe zajęcia fitness dedykowane osobom aktywnym fizycznie, które lubią muzykę i lubią taniec. Jest to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych  treningów pozwalających zredukować tkankę tłuszczową i uzyskać piękna rzeźbę ciała. Przyśpiesza metabolizm, dzięki czemu efekty są widoczne znacznie szybciej niż podczas morderczych godzin spędzonych na.

STEP & SHAPE

Zapraszamy na nowe zajęcia fitness STEP & SHAPE.   STEP&SHAPE: Na czym polega ?   Step&Shape to trening łączący w sobie ćwiczenia aerobowe i wzmacniające. Wszystkie zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, która przygotowuje nasze ciało do intensywniejszych ruchów. Zajęcia odbywają się w rytm muzyki z wykorzystaniem hantli, obciążeń, piłek oraz stepów. Składają się z dwóch części. Pierwsza.

NOWE ZAJĘCIA FITNESS !

Z początkiem września ruszamy w naszej siłowni z nowymi zajęciami fitness STEP. Są to zajęcia choreograficzne z wykorzystaniem specjalnej platformy – stepu. Trening ten ukierunkowany jest na spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji fizycznej. Podczas zajęć instruktor wprowadza stopniowo kolejne części choreografii, które może zakończyć tzw. „finałem”. Dzięki nieskończonej ilości kombinacji kroków na każdej lekcji.

KRAV MAGA

  Już od 11.09.18, we wtorek ruszamy dla Was z nowymi zajęciami z Krav Magi. Czeka na Was dużo wysiłku jak i dawka sporej wiedzy. Zajęcia poprowadzi Certyfikowany i wykwalifikowany instruktor Jerzy Kret. Otwarte zostaną dwie grupy. Pierwsze zajęcia odbywać się będą o godzinie 17:00, w przedziale wiekowym 7-15 lat, natomiast drugie od 16 roku.

Kurs na trenera personalnego !

W przyszłym tygodniu ruszamy z kursem na TRENERA PERSONALNEGO (+ SUPLEMENTACJA I DIETETYKA)!! PRZYPOMINAMY z kodem – Przemo74 dostaniecie 10% zniżki na każdy kurs !Zapisz się już dziś !!!!!!

KRAV MAGA I BOKS !

Od września ruszamy z nowymi zajęciami KRAV MAGA oraz BOKS Poprowadzi je Certyfikowany i wykwalifikowany instruktor Jerzy Kret KRAV MAGA – system walki, który składa się z kombinacji najbardziej skutecznych technik pochodzących z boksu, jiu, jitsu, judo, muay, thai, zapasów i innych sztuk walki. BOKS –  sport walki, w którym dwóch zawodników walczy ze sobą jedynie przy użyciu.

  1. Strony
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6